ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN SKLADU

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN SKLADU 7/2019

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN SKLADU

Chceli by sme vás informovať o zmene otváracích hodín skladu.

Viac
VIESSMANN

VIESSMANN VYKUROVACIA TECHNIKA

VIESSMANN

Nemecká spoločnosť VIESSMANN patrí k najvýznamnejším svetovým výrobcom vykurovacej techniky.

Viac
Letný výpredaj skladových zásob 2019

Osviežujúci letný výpredaj

Letný výpredaj skladových zásob 2019

Zľavy až do 80 %

Viac
ENERGYWATER® MWD

ENERGYWATER - EKOLOGICKÉ RIEŠENIE PRE VODNÝ KAMEŇ

ENERGYWATER® MWD

Energywater® MWD je riešenie pre vodný kameň, ktoré výrazne predlžuje životnosť potrubí a pripojených zariadení (vodovodných batérií, umývačiek riadu, kotlov, ...).

Viac
NOVINKA!!! FLEXINO PLYNOVÉ HADICE

FLEXIBILNÉ INOX RIEŠENIE

NOVINKA!!! FLEXINO PLYNOVÉ HADICE

Kvalitné vyhotovenie, nízke náklady na inštaláciu, jednoduchá a rýchla inštalácia, dlhá životnosť, spoľahlivá konštrukcia.

Viac
Výpredaj KALDEWEI Saniform Plus 170x70 cm

Výpredaj Kaldewei

Výpredaj KALDEWEI Saniform Plus 170x70 cm

Vaňa Saniform Plus 170x70 cm za super cenu 152,90€ s DPH

Viac

AKTUALITY SPOLOČNOSTI

Každý mesiac pre vás vyberáme to najzaujímavejšie zo sveta úsporných vykurovacích systémov, novinky zo sveta kúpeľní, obkladov a kvalitných drevených podlahovín. 


 • 01_fotka_energywater_uvod Mineral Water Doctor (Energywater MWD).

  Od 1.9.2016 sa stala spoločnosť TechNick s.r.o. obchodným partnerom slovenskej spoločnosti Energywater s.r.o. pri distribúcii produktu slúžiaceho na zmäkčovanie vody - Mineral Water Doctor (Energywater MWD).
  Zariadenie Energywater MWD funguje na princípe galvanickej úpravy vody a ponúka riešenie pre zamedzenie tvorby vodného kameňa bez chémie, magnetov, či odoberania cenných minerálov z vody.

  0 € náklady na chemické čistenie systému.
  Vďaka fyzikálnej úprave vody, odpadávajú náklady na chemické zmäkčovanie vody – environmentálny voči prírode.

  10 – ročná životnosť
  Zariadenie Energywater® MWD je vyrobené z prvotriednych hygienicky nezávadných materiálov najvyššej kvality– záruka vysokej efektivity a dlhoročnej životnosti.

  25 % úspora energie
  Vďaka eliminácii vodného kameňa sa zvyšuje prestup tepla pri ohreve vody vo výmenníkoch, tým sa znižujú prevádzkové náklady – menšia spotreba elektrickej energie a plynu.

  100 % energetická sebestačnosť
  Vďaka jednoduchému fyzikálnemu princípu, na ktorom funguje Energywater® MWD, nepotrebuje zariadenie žiadnu elektrickú energiu – energeticky sebestačný.

  Výrobok Energywater MWD si môžete objednať na našej kontaktnej adrese alebo zakúpiť priamo v prevádzke spoločnosti TechNick s.r.o. na Starej Vajnorskej 39 v Bratislave.

  PDF leták si môžete pozrieť TU!

 • aktion1 Letný výpredaj skladových zásob 2019

  Osviežujúci letný výpredaj skladových zásob kúpeľnového sortimentu.

  Všetky položky ihneď k odberu.

  ZĽAVY AŽ DO 80 %  

  Akcia platí do vypredania zásob.

  Objednávky mailom - hubackova@aquaticasro.com - sedlakova@aquaticasro.com

  AQUATICA_vpredaj_82019.pdf

    ZĽAVY AŽ DO 80 % 

 • geberit GEBERIT AQUACLEAN TESTOVACIA ZÓNA V KÚPEĽŇOVOM ŠTÚDIU AQUATICA

  Vážení zákazníci, s hrdosťou vás chceme informovať, že aj naše kúpeľňové štúdio Aquatica je od 25.10.2016 súčasťou siete GEBERIT AquaClean testovacích zón. Navštívte nás a vyskúšajte si úplne nové luxusné toalety GEBERIT AquaClean Mera a GEBERIT AquaClean Sela a zažite tak nový pocit dokonalej čistoty na vlastnej koži.

  Toaleta s integrovanou sprchou od spoločnosti Geberit vám stlačením jediného tlačidla poskytne dôkladné umytie intímnych partií príjemne teplým prúdom čistej vody. V závislosti od modelu si môžete vychutnať aj ďalšie funkcie luxusnej starostlivosti pre ešte vyššiu úroveň hygieny a pocitu pohody. Spoločnosť Geberit intenzívne pracuje na vývoji toaliet s integrovanou sprchou už viac ako 30 rokov a svojím radom výrobkov Geberit Aqua Clean vytvorila úplne nové štandardy v oblasti kvality, dizajnu a pohodlia.

  Stále viac ľudí sa po použití toalety spolieha na očistu vodou. Teplá voda opláchne intímne partie a zanechá dlho pretrvávajúci pocit čistoty a sviežosti. Geberit AquaClean vás pohodlne obslúži a jediné, čo sa od vás očakáva, je stlačiť jedno tlačidlo na diaľkovom ovládači. Preto je táto toaleta atraktívnou alternatívou klasického bidetu. Či už si umývate ruky, sprchujete sa alebo sa ponárate do príjemného kúpeľa, voda vám vždy dodá pocit dokonalého osvieženia a čistoty. Geberit AquaClean vám prináša rovnako príjemný pocit aj pri používaní toalety. Toaleta s integrovanou sprchou od spoločnosti Geberit vám stlačením jediného tlačidla poskytne dôkladné umytie príjemne teplým prúdom čistej vody. V závislosti od modelu si môžete vychutnať aj ďalšie funkcie luxusnej starostlivosti pre ešte vyššiu úroveň hygieny a pocitu pohody. Spoločnosť Geberit intenzívne pracuje na vývoji toaliet s integrovanou sprchou už viac ako 30 rokov a svojím radom výrobkov Geberit AquaClean vytvorila úplne nové štandardy v oblasti kvality, dizajnu a pohodlia.
  Geberit AquaClean vás účinne očistí príjemným prúdom teplej vody. Sortiment výrobkov ponúka vhodný model pre akékoľvek požiadavky a akúkoľvek domácnosť. V ponuke nájdete kompletné zariadenia so štýlovým dizajnom až po sedadlá, ktoré je možné ľahko namontovať na existujúce toalety. V závislosti od modelu máte okrem príjemného prúdu vody k dispozícii aj rôzne ďalšie funkcie luxusnej starostlivosti. Patria medzi ne nastavenie oscilujúceho prúdu vody, pulzujúca masážna sprcha, jemná dámska sprcha, automatické odsávanie zápachu a šetrný teplovzdušný sušič. Vyberte si svoj obľúbený model!

  Bližšie informácie o produktoch nájdate na: www.geberit-aquaclean.sk

 • _DSC3841_small NOVINKA - FLEXINO PLYNOVÉ HADICE

  Vážení zákazníci,

  s potešením Vám oznamujeme, že spoločnosť TechNick, s.r.o. získala koncom roku 2016 výhradné zastúpenie na predaj produktov spoločnosti PLATINFLEX, pod vlastnou značkou FLEXINO, v Slovenskej, Českej a Maďarskej republike.

  Inštruktážne video k rozťahovacím plynovým hadiciam FLEXINO PLUS:

  Bližšie informácie o ponuke plynových hadíc FLEXINO môžete nájsť TU!

 • 22825-4_kaldewei-saniform-plus-vana-kupelnashop-sk.jpg Výpredaj KALDEWEI Saniform Plus 170x70 cm

   

  Vaňa Saniform Plus 170x70 cm za akciovú cenu 152,90 €

  Elegantná obdĺžniková vaňa Saniform Plus, s rozmermi 170x70 cm, v bielej farbe a so zárukou 30 rokov, je vhodná do každej kúpeľne. Existujú tvary, ktoré si už jednoducho nie je možné odmyslieť od všedného dňa. Tým patria jednomiestne vane SANIFORM s odtokom umiestneným v nožnej časti ku klasickým automatickým vaniam, ktoré vytvárajú znamenitý obraz v každej kúpeľni. Nezáleží na tom, pre ktorý model sa človek rozhodne, vďaka zvlášť širokej oblasti chrbta a ergonomickému tvaru bude rozhodnutie vždy správne.

  (v cene vane niesú zahrnuté vaňové nohy a sifón)

  (cena je vrátane DPH)

  Uvedený model vane je skladom ihneď k odberu.

  Objednávky:

  e-mail: jpotok@aquaticasro.com

  tel: +421 905 604 418

  Ponuka platí do vypredania zásob.

  Aquatica - kúpeľňové a parketové štúdio

 • KAMIX_ARRONDO_MOTIV1___________ KALDEWEI štúdio

  Prvé KALDEWEI štúdio na slovensku


  Vážení zákaznici, otvorili sme pre Vás prvé KALDEWEI štúdio na Slovensku. V štúdiu si môžete pozrieť, ale aj vyskúšať najpredávanejšie modely tejto poprednej nemeckej značky, ktorá vyrába najkvalitnejšie Vaňe vo svete.

Kontaktujte nás

TechNick s.r.o.
Stará Vajnorská 39/13555
831 04 Bratislava

Tel.: +421 (2) 322 62 121
Mobil: +421 (905) 230 162
E-mail: info@technick.sk

Otváracie hodiny:
Po - Pia 7:30 - 16:00
Podrobné kontakty