VIESSMANN

VIESSMANN VYKUROVACIA TECHNIKA

VIESSMANN

Nemecká spoločnosť VIESSMANN patrí k najvýznamnejším svetovým výrobcom vykurovacej techniky.

Viac
ENERGYWATER® MWD

ENERGYWATER - EKOLOGICKÉ RIEŠENIE PRE VODNÝ KAMEŇ

ENERGYWATER® MWD

Energywater® MWD je riešenie pre vodný kameň, ktoré výrazne predlžuje životnosť potrubí a pripojených zariadení (vodovodných batérií, umývačiek riadu, kotlov, ...).

Viac
ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN SKLADU

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN SKLADU 7/2019

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN SKLADU

Chceli by sme vás informovať o zmene otváracích hodín skladu.

Viac
Jesenný výpredaj skladových zásob 2019

Jesenný výpredaj skladových zásob

Jesenný výpredaj skladových zásob 2019

Zľavy až do 80 %

Viac
NOVINKA!!! FLEXINO PLYNOVÉ HADICE

FLEXIBILNÉ INOX RIEŠENIE

NOVINKA!!! FLEXINO PLYNOVÉ HADICE

Kvalitné vyhotovenie, nízke náklady na inštaláciu, jednoduchá a rýchla inštalácia, dlhá životnosť, spoľahlivá konštrukcia.

Viac
Výpredaj KALDEWEI Saniform Plus 170x70 cm

Výpredaj Kaldewei

Výpredaj KALDEWEI Saniform Plus 170x70 cm

Vaňa Saniform Plus 170x70 cm za super cenu 152,90€ s DPH

Viac

GEBERIT AQUACLEAN TESTOVACIA ZÓNA V KÚPEĽŇOVOM ŠTÚDIU AQUATICA

geberitVážení zákazníci, s hrdosťou vás chceme informovať, že aj naše kúpeľňové štúdio Aquatica je od 25.10.2016 súčasťou siete GEBERIT AquaClean testovacích zón. Navštívte nás a vyskúšajte si úplne nové luxusné toalety GEBERIT AquaClean Mera a GEBERIT AquaClean Sela a zažite tak nový pocit dokonalej čistoty na vlastnej koži.

Toaleta s integrovanou sprchou od spoločnosti Geberit vám stlačením jediného tlačidla poskytne dôkladné umytie intímnych partií príjemne teplým prúdom čistej vody. V závislosti od modelu si môžete vychutnať aj ďalšie funkcie luxusnej starostlivosti pre ešte vyššiu úroveň hygieny a pocitu pohody. Spoločnosť Geberit intenzívne pracuje na vývoji toaliet s integrovanou sprchou už viac ako 30 rokov a svojím radom výrobkov Geberit Aqua Clean vytvorila úplne nové štandardy v oblasti kvality, dizajnu a pohodlia.

Stále viac ľudí sa po použití toalety spolieha na očistu vodou. Teplá voda opláchne intímne partie a zanechá dlho pretrvávajúci pocit čistoty a sviežosti. Geberit AquaClean vás pohodlne obslúži a jediné, čo sa od vás očakáva, je stlačiť jedno tlačidlo na diaľkovom ovládači. Preto je táto toaleta atraktívnou alternatívou klasického bidetu. Či už si umývate ruky, sprchujete sa alebo sa ponárate do príjemného kúpeľa, voda vám vždy dodá pocit dokonalého osvieženia a čistoty. Geberit AquaClean vám prináša rovnako príjemný pocit aj pri používaní toalety. Toaleta s integrovanou sprchou od spoločnosti Geberit vám stlačením jediného tlačidla poskytne dôkladné umytie príjemne teplým prúdom čistej vody. V závislosti od modelu si môžete vychutnať aj ďalšie funkcie luxusnej starostlivosti pre ešte vyššiu úroveň hygieny a pocitu pohody. Spoločnosť Geberit intenzívne pracuje na vývoji toaliet s integrovanou sprchou už viac ako 30 rokov a svojím radom výrobkov Geberit AquaClean vytvorila úplne nové štandardy v oblasti kvality, dizajnu a pohodlia.
Geberit AquaClean vás účinne očistí príjemným prúdom teplej vody. Sortiment výrobkov ponúka vhodný model pre akékoľvek požiadavky a akúkoľvek domácnosť. V ponuke nájdete kompletné zariadenia so štýlovým dizajnom až po sedadlá, ktoré je možné ľahko namontovať na existujúce toalety. V závislosti od modelu máte okrem príjemného prúdu vody k dispozícii aj rôzne ďalšie funkcie luxusnej starostlivosti. Patria medzi ne nastavenie oscilujúceho prúdu vody, pulzujúca masážna sprcha, jemná dámska sprcha, automatické odsávanie zápachu a šetrný teplovzdušný sušič. Vyberte si svoj obľúbený model!

Bližšie informácie o produktoch nájdate na: www.geberit-aquaclean.sk