Jesenný výpredaj skladových zásob 2019

Jesenný výpredaj skladových zásob

Jesenný výpredaj skladových zásob 2019

Zľavy až do 80 %

Viac
VIESSMANN

VIESSMANN VYKUROVACIA TECHNIKA

VIESSMANN

Nemecká spoločnosť VIESSMANN patrí k najvýznamnejším svetovým výrobcom vykurovacej techniky.

Viac
Výpredaj KALDEWEI Saniform Plus 170x70 cm

Výpredaj Kaldewei

Výpredaj KALDEWEI Saniform Plus 170x70 cm

Vaňa Saniform Plus 170x70 cm za super cenu 152,90€ s DPH

Viac
ENERGYWATER® MWD

ENERGYWATER - EKOLOGICKÉ RIEŠENIE PRE VODNÝ KAMEŇ

ENERGYWATER® MWD

Energywater® MWD je riešenie pre vodný kameň, ktoré výrazne predlžuje životnosť potrubí a pripojených zariadení (vodovodných batérií, umývačiek riadu, kotlov, ...).

Viac
ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN SKLADU

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN SKLADU 7/2019

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN SKLADU

Chceli by sme vás informovať o zmene otváracích hodín skladu.

Viac
NOVINKA!!! FLEXINO PLYNOVÉ HADICE

FLEXIBILNÉ INOX RIEŠENIE

NOVINKA!!! FLEXINO PLYNOVÉ HADICE

Kvalitné vyhotovenie, nízke náklady na inštaláciu, jednoduchá a rýchla inštalácia, dlhá životnosť, spoľahlivá konštrukcia.

Viac

PROJEKT TECHNICK AKADÉMIA

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vám predstaviť projekt s názvom TechNick AKADÉMIA. V nasledujúcich otázkach a odpovediach získate základné informácie o tomto veľmi zaujímavom a motivačnom vzdelávacom zámere.


logo_akademia.jpg

1. Čo je TechNick AKADÉMIA?

TechNick Akadémia je nový projekt pripravovaný a realizovaný spoločnosťou TechNick s.r.o. Projekt je zameraný na školenie, vzdelávanie a informovanie o inovatívnych technológiách, produktoch a novinkách v oblasti vykurovacej techniky, technických zariadení budov a zariadení kúpeľní.

2. Pre koho je určený projekt TechNick AKADÉMIA?

Projekt je určený pre odborne technických pracovníkov, ktorí vykonávajú svoju podnikateľskú činnosť v oblasti vykurovacej techniky, technických zariadení budov a sanity. Ide konkrétne o montážnikov, projektantov, revíznych a servisných technikov a osoby, ktorí už spolupracujú alebo chcú spolupracovať so spoločnosťou TechNick s.r.o.

3. Ako bude realizovaný projekt TechNick AKADÉMIA?

Projekt bude realizovaný formou školenia resp. prezentácie a to každý mesiac podľa spracovaného harmonogramu a organizačne bude zabezpečený spoločnosťou TechNick, s.r.o. Pozostáva z odbornej a spoločenskej časti.

V odbornej časti vykonajú vždy dvaja vybraní zástupcovia výrobcov uvedených technických zariadení prezentáciu o svojich produktoch, inováciách, pripravovaných zámeroch a pod.. Časovo je odborná časť naplánovaná na dve až dve a pol hodiny, vrátane jednej 10 minútovej prestávky.

Po odbornej časti nasleduje občerstvenie formou večere. Po večeri sa pokračuje súťažou v bowlingu (bowlingový turnaj), s trvaním približne 2 hodiny, do ktorej sa zapojí každý účastník školenia, ktorí spĺňa stanovené podmienky. Výsledky z bowlingového turnaja sa pravidelne budú zaznamenávať, aktualizovať a o dosiahnutých výsledkov sa bude viesť tabuľka poradia úspešnosti hráčov.

Po ukončení kalendárneho roka, t. j. po 12-tich účastiach na školení a bowlingovej súťaži sa vykoná záverečné vyhodnotenie a podľa dosiahnutých výsledkov bude desať najlepších hráčov odmenených zaujímavými cenami.

4. Kde sa bude projekt TechNick AKADÉMIA uskutočňovať a ako sa partneri dozvedia o termínoch jeho konania?

Projekt bude prebiehať v hoteli BNC (Bowlingové národné centrum) na ulici Turbínová č. 1 v Bratislave. Obchodní partneri budú kontaktovaní pracovníkom spoločnosti TechNick, s.r.o (e-mailom, príp. telefonicky) v zmysle vypracovaného časového harmonogramu na celé ročné obdobie. Oslovení partneri sú povinní včas oznámiť (min. 1 týždeň pred konaním školenia) a potvrdiť e-mailom svoju účasť na najbližšie stretnutie.

Podrobné informácie, odborný program školenia, prezenčné listiny, výsledky z priebežných kôl turnaja, ako aj celkové poradie partnerov v súťaži budú k dispozícii na internetovej stránke spoločnosti TechNick, s.r.o.

Ďakujeme Vám za pozornosť a tešíme sa na vzájomne prospešnú spoluprácu s projektom TechNick AKADÉMIA.

Teší sa na Vás kolektív pracovníkov spoločnosti TechNick, s.r.o.

Kontaktujte nás

TechNick s.r.o.
Stará Vajnorská 39/13555
831 04 Bratislava

Mobil: +421 (905) 230 162
E-mail: info@technick.sk

Otváracie hodiny:
Po - Pia 8:30 - 17:00
Podrobné kontakty